NEFES ALAN YAŞAM ALANLARI

BODEV İNŞAAT

İnsan yaşamına değer katmak ve tüm canlıların var olduğu mevcut koşullarda sürdürülebilirliği sağlamak amacıyla yola çıkan Bodev İnşaat projelerini hayata geçirmeye devam etmektedir.

İnovasyon odaklı ekip ruhu ile hareket eden Bodev İnşaat, uluslararası kalite standartlarına ve Türkiye'nin uyguladığı mevzuatlara tam uyumludur. İnsan ve doğal yaşamın sürdürülebilirliğini ön planda tuttuğu "Gelenekten Geleceğe Mimari ile Sanatlaşan Taşlar" projeleri ile birçok Konut Projesine, Organik Köy Projelerine ve Eğitim Kurumları Projelerine prestij katmıştır.

Bodev İnşaat olarak hedefimiz çevreye duyarlı, insanlara ve canlılara güven sağlayan "Nefes Alan Yaşam Alanları" oluşturmaktır.

Temel Değerlerimiz

Bodev İnşaat olarak her aşamasında bulunduğumuz projelerimiz ile hayata geçirdiğimiz her projemizi, kendimizi her zaman daha iyisi için yenileyerek; uluslararası kalite standartlarına ve Türkiye sınırları dahilinde belirtilen mevzuatlara tam uygun ve eksiksiz olarak tamamlamak.

Hizmetlerimiz Güvenilirlik ve Kalite ile şekilleniyor.

Mizyonumuz

Yenilikle beslenen geleneksel yapımızla ülkemiz için en yüksek ekonomik ve toplumsal değere ulaşmak.

Vizyonumuz

Oluşturduğumuz yüksek ekonomik ve toplumsal değeri geleneksel yapımıza uygun olarak yarına taşımak, aynı heyecan ve tutarlılıkla bugünü inşa etmeye devam etmektir.